Od kilku lat szukałam w Polsce producentów pełnowartościowych warzyw. Niestety - bezskutecznie. Wiadomym jest, że najlepiej przyswajamy produkty lokalne, zawierające składniki, których najbardziej potrzebujemy – w tej chwili średnia długość transportu warzyw do marketu to ok 1500 km... W sklepach ekologicznych w Polsce też nie mamy żadnej pewności skąd pochodzą produkty.

Doszłam do wniosku, że nigdy nie będę wiedziała co jem i postanowiłam zacząć uprawiać coś dla siebie.

Dzięki pomocy Marcina – pasjonata ekologii, który w najlepszych farmach ekologicznych na świecie uczył się jak hodować i pielęgnować warzywa, żeby miały wszystkie potrzebne człowiekowi do życia mikroelementy, stworzyłam niewielkie w pełni ekologiczne gospodarstwo.

Nasz ogród warzywny powstał i wydał pierwsze plony :)

Jakość i ilość warzyw przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Niewątpliwie jest to zasługa Marcina, jego ogromnej wiedzy i wielkiego szacunku dla natury, a także wspaniałych ludzi, którzy przyjeżdżają na farmę pomagać.

W czerwcu odwiedził nasz ogród prawdziwy Mistrz Siddha z Tamil Nadu. Udzielił nam paru bezcennych wskazówek dotyczących pielęgnacji roślin, z każdą "pogadał", a na koniec, siedząc na naszej łące, długo medytował :)

Rodzimi ekolodzy zachwycają się niespotykaną jakością naszych warzyw. Niezależny ekspert z Francji powiedział, że w naszym mangoldzie, selerze i innych warzywach tkwi prawdziwa esencja życia; warzywa są tak silne, że potrafią zwalczyć wiele dolegliwości.

Wszystkich z Was, którzy chcielibyście wzbogacić swoją dietę w warzywa z Ogrodu Szambala, serdecznie zapraszam i proszę o kontakt :). Namiary do mnie znacie. Można też pisać lub dzwonić do Marcina na adres: ogrodszambala@gmail.com , tel : 692 021 713

Możecie nas również odwiedzić i zobaczyć ogród, a przy okazji trochę odetchnąć od codziennego pędu. Wystarczy zadzwonić do Marcina i ustalić datę. Zapraszamy :)


 

 

 

Detox i Ayurveda

BRAK WOLNYCH MIEJSC: 27.04 - 02.05.2014

ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ: 18.05 - 23.05.2014

 

07.06 - 12.06.2014

30.06 - 05.07.2014

 

 

 

Ogród Szambala

 

 

Opinie

"Moje ciało oczyściło się z toksyn. Zgu­bi­łam zbędne kilogramy. DETOX przy­śpie­szył proces leczenia jelit i żołądka, z którymi od dawna miałam pro­ble­my. Pojawiło się we mnie dwa razy więcej siły - energii do działania i życia. Brak depresji. Jasność myśli. Czuję się odmłodzona!"

Anna, lat 40, masażystka

Zapisz się na bezpłatny biuletyn