Od kilku lat szukałam w Polsce producentów pełnowartościowych warzyw. Niestety - bezskutecznie. Wiadomym jest, że najlepiej przyswajamy produkty lokalne, zawierające składniki, których najbardziej potrzebujemy – w tej chwili średnia długość transportu warzyw do marketu to ok 1500 km... W sklepach ekologicznych w Polsce też nie mamy żadnej pewności skąd pochodzą produkty.

Doszłam do wniosku, że nigdy nie będę wiedziała co jem i postanowiłam zacząć uprawiać coś dla siebie.

Dzięki pomocy Marcina – pasjonata ekologii, który w najlepszych farmach ekologicznych w Niemczech, Indiach i USA uczył się jak hodować i pielęgnować warzywa, żeby miały wszystkie potrzebne człowiekowi do życia mikroelementy, stworzyłam ogród warzywny. Stosujemy w nim wyłącznie biodynamiczne i ekologiczne metody uprawy, dzięki którym warzywa charakteryzują się niespotykaną witalnością i zawierają maksymalną ilość witamin i mikroelementów.

Nasz ogród warzywny powstał i wydał pierwsze plony :)

Jakość i ilość warzyw przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Wszystkich z Was, którzy chcielibyście wzbogacić swoją dietę w warzywa z Ogrodu Szambala, serdecznie zapraszam i proszę o kontakt :). Namiary do mnie znacie. Można też pisać lub dzwonić do Marcina na adres: ogrodszambala@gmail.com , tel : 692 021 713

Możecie nas również odwiedzić i zobaczyć ogród, a przy okazji trochę odetchnąć od codziennego pędu. Wystarczy zadzwonić do Marcina i ustalić datę. Zapraszamy :)


 

 

 

Detox i Ayurveda

20.07-25.07.14 Michigan(gr. zamknięta)

29.07-03.08.14 Chicago(gr. zamknięta)

10.08-15.08.14SanFrancisco(gr. zamknięta)                      

21.09 - 26.09.2014 ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ

10.10 - 15.10.2014

 

 

 

Ogród Szambala

 

 

Opinie

"Moje ciało oczyściło się z toksyn. Zgu­bi­łam zbędne kilogramy. DETOX przy­śpie­szył proces leczenia jelit i żołądka, z którymi od dawna miałam pro­ble­my. Pojawiło się we mnie dwa razy więcej siły - energii do działania i życia. Brak depresji. Jasność myśli. Czuję się odmłodzona!"

Anna, lat 40, masażystka

Zapisz się na bezpłatny biuletyn